Resursi

• Milica

Član
    9 aprila, 2022 u 2:09 pm

Ukoliko bi moja akcija bila onlajn karaktera, tu bih mogla iskoristiti neku prezentaciju, a ako bi radionica bila uživo tu bi bili potrebni nekakvi plakati, pribor za rad ako bude potreban, posluženje, neki znak pažnje- u svakom slučaju za nešto uživo bi bio potreban i novac.

• Branislava

Član
    10 aprila, 2022 u 8:41 pm

Što se tiče online akcija, posedujem dobru volju za osmišljavanje prezentacija, društvene mreže za širenje informacija o predavanju tj. radionici. Što se tiče radionice uživo, imam papire, bojice, malo kreativnosti, nadam se da ću imati i par ljudi dobre volje da mi pomognu u svemu tome.

• Anđela

Član
    10 aprila, 2022 u 8:52 pm

Instrumenti : Canva (uglavnom), društvene mreže

Veštine : poznavanje Canve i marketinga na društvenim mrežama

• Uroš

Član
    10 aprila, 2022 u 10:55 pm

Mogu da se iskoriste hameri, markeri/boje, bilo šta što može da izgleda dobro. Što se tiče online akcije, PowerPoint, promocija na društvenim mrežama, saradnja s drugima koji bi mogli da pomognu, organizacija.

• Tamara

Član
      12 aprila, 2022 u 2:27 pm

Takođe bismo mogli sarađivati sa influenserima kojima se svidi ova ideja!:)

• Tamara

Član
    12 aprila, 2022 u 2:26 pm

Online akcija: insta stranica ili websajt (ako je websajt treba i neko ko zna da to isprogramira), nekoliko motivisanih ljudi od kojih bi neki nalazili sadržaj, neki editovali i kačili, a neki razloge zašto taj sadržaj koji je pronađen vređa žene.

(znači minimum 3 ljudi)

Offline akcija: Prostor u kome bi se okrugao sto održao, motivisani stručnjaci/ stručnjakinje koji bi voleli da nam pomognu, sponzorisanje događaja preko društvenih mreža, anketa da bismo videli koliko ljudi bi voleli da dodju.

(oko 5 ljudi)

• Una

Član
    12 aprila, 2022 u 3:13 pm

Za održavanje radionica bi bilo potrebno kontaktirati Ministarstvo da uopšte možemo da budemo u nekim osnovnim ili srednjim školama. Tu bi mogli da napravimo prezentaciju za koju imam veštine. Kao neko ko se bavi debatom, mogla bih da im pokažem kako najbolje da odbrane svoje stavove i kako da odgovore na neke predrasude. Letke bi mogli uz pomoć volontera da delimo. Znam da radim u Canvi tako da mogu da osmislim letke i da održavam društvene mreže. Za kurs bi već bili potrebni ljudi koji imaju znanja u pravljenu sajtova, ali sam sigurna da možemo da ih nađemo i bez novčanog dodatka.

• Lidija

Član
    12 aprila, 2022 u 4:00 pm

Ukoliko bih ofline akciju sprovela, tu bih spremila prezentaciju koja se odnosi na upoznavanje sa osnovnim pojmovima o seksualnom obrazovanju, a gde bih tu vest proširila preko društvenih mreža.

Za online akciju mi je potrebna potvrda profesora da mogu održati radionicu na ovu temu, papiri, bojice, lap top na kojem će biti prezentacija i studenti koji su zainteresovani da nauče nešto novo o ovome.

• Milica

Član
    13 aprila, 2022 u 12:12 pm

Online – poznavanje društvenih mreža i umeće istraživanja kako bih došla do pravih informacija vezanih za temu, kontakti koji bi mi pomogli u promovisanju akcije
    Offline – veština debatovanja, informisanost i lično iskustvo o položaju studentkinja na fakultetima, znanje o temi rodne ravnopravnosti

• Danica

Član
    13 aprila, 2022 u 3:13 pm

Što se tiče marketing dela imam dosta prijatelja koji bi pomogli i u pravljenju vizuala. Takođe, ukoliko neki fakultet ili škola ne bi ustupila mesto za održavanje okruglog stola, hibridni odnosno online model takođe može biti jednako efikasan, a možda i pristupačniji drugim ljudima. Svakako imam dobru volju i da učim i da doprinesem zajednici. Volim rad u timu naročito kada bih radila sa nekim/om od vas.